Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace z MŠ

9. 4. 2020

Vážení rodiče,

nejprve bychom Vám všem chtěly popřát mnoho zdraví, síly a snad i pohody. V tuto chvíli ve školce průběžně probíhá velký úklid, desinfikujeme, pereme, čistíme a připravujeme tak, aby bylo vše připraveno pro příchod dětí, na které se velice těšíme, zdravíme je, a po kterých se nám už nyní stýská.

Paní učitelka Kolesárová a paní učitelka Musilová posílají dětem ze svých tříd týdenní úkoly. Mladším dětem jsme úkoly začaly posílat tento týden. Úkoly posílají na Vaše emailové adresy. Pokud Vám nic nepřišlo, je možné, že na Vás máme neaktuální email. V tomto případě mi napište na ms.kropacovavrutice@seznam.cz a já zprávu Vaší paní učitelce předám.

 

Úkoly by měly plnit předškolní děti, kterým je zasíláme od uzavření MŠ. Pro ostatní děti jsou nepovinné, jsou to nápady a inspirace pro Vás, co je možné s dětmi dělat. Budeme rádi za zpětnou vazbu od Vás i od dětí.

 

Na závěr bychom Vám rády popřály, abyste si i v této době užili Velikonoce a strávili příjemné sváteční dny v rodinném kruhu.

 

Jitka Regnerová a všechny zaměstnankyně MŠ