Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mimořádné opatření - uzavření mateřské školy od 16. března 2020

13. 3. 2020

Obec Kropáčova Vrutice reaguje na současnou situaci o vyhlášení nouzového stavu a na doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky týkající se omezení nebo přerušení provozu mateřských škol, proto vydala Mimořádné opatření: od pondělí 16. března bude Mateřská škola Kropáčova Vrutice příspěvková organizace uzavřena do odvolání. 

Jsme si vědomi komplikací a náročnosti situace, které náhlé uzavření školek pro rodiče znamená. Proto bychom tímto chtěli velmi poděkovat rodičům za pochopení a jejich zodpovědnost.

Žádost o ošetřovné pro dítě do 10 let vystaví rodičům ředitelka školy. V týdnu od 16. 3. do 20. 3. 2020 v dopoledních hodinách od 8.00 do 12.00 hodin v budově mateřské školy. Informace o přítomnosti ředitelky v budově MŠ v dalších týdnech najdete zde na webových stránkách. Více informací na telefonu 723 188 795.

Informace pro rodiče o ošetřovném: Karantena_a_osetrovne.pdf