Vánoční přání

21. 12. 2020

Vážení rodiče,

letos jsme Vám nemohly popřát osobně na Vánoční besídce, tak činíme alespoň touto cestou.

Rády bychom Vám popřály krásné, klidné a pohodové vánoční svátky v rodinném kruhu. Do nového roku 2021 přejeme hlavně pevné zdraví, štěstí a co nejbližší návrat k normálnímu fungování.

Letošní rok byl opravdu náročný pro všechny z nás. Mnoho plánovaných aktivit jsme musely zrušit úplně, jiné jsme zorganizovaly v omezeném režimu. Přesto jsme se maximálně snažily, aby se situace dětí co nejméně dotkla a aktivity, které nebylo možné zorganizovat nahradit jinými.

Moc Vám děkujeme za podporu, pochopení i respektování a dodržování zvýšených hygienických a protiepidemických opatření.

Abyste o Vánoční besídku nepřišli, rozhodly jsme se ji natočit na video. Plán nám změnilo uzavření MŠ, proto jsme besídku natáčely v pátek 18. 12. jen s několika málo dětmi, které minulý týden MŠ navštěvovaly. I tak si to děti a my užily. Na záznam se můžete podívat na našem účtu na Rajčeti.

Těšíme se na Vás a Vaše děti v roce 2021.

Zaměstnankyně MŠ Kropáčova Vrutice

PF 2021