Informace pro rodiče k zahájení školního roku 2022-2023

24. 8. 2022

Začínáme ve čtvrtek 1. 9., provoz klasicky od 6:30 h do 16 hod. Ke stravování 1. 9. budou automaticky přihlášeny děti, které už MŠ navštěvovaly. Nově příchozí děti budou ze stravování vzhledem k adaptačnímu režimu 1. 9. odhlášené.

Pokud budete chtít svému dítěti stravné 1. 9. odhlásit nebo nově příchozím starším dětem přihlásit, odhlašte/přihlašte se telefonicky na číslo 723 995 671 nejpozději do středy 31. 8. do 12:00 h.

Na školní rok 2022-2023 budeme opět vybírat do třídního fondu částku 1 000,- Kč, z částky budeme hradit divadélka, výlety, drobné odměny pro děti. Částka se Vám poníží o převedení zůstatku z minulého šk. roku, každý zvlášť dostane lístečky s přesnou částkou na začátku září.

STRAVOVÁNÍ A ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Částka úplaty za předškolní vzdělávání je pro nadcházející školní rok stanovena na 400,- Kč. Pro děti v posledním roce předškolní docházky a děti s odkladem školní docházky je docházka bezúplatná.

Částka za stravování - 2-6 leté děti 46,-Kč, 7 leté děti 49,-Kč - stravné na 1 den (přesnídávka, oběd, svačina)

Stravné za měsíce září, říjen a úplatu za PV za měsíc září budete hradit sami. Lístečky s částkou a bankovním spojením dostanete v prvním týdnu září. Od října 2022 do června 2023 budete hradit stravné i úplatu za předškolní vzdělávání formou inkasa.

PERSONÁLNÍ OBSAZENÍ

Od září se na Vaše děti ve třídě Kytiček budou těšit paní učitelky Markéta Musilová a Jana Otrubová.

Ve třídě Sluníček paní učitelky Jitka Regnerová a Anna Kolesárová a asistentka pedagoga paní Andrea Vojtová.

Nepedagogové: Bc. Denisa Sasková - vedoucí školní jídelny, Ing. Pavla Ortová – účetní, Lucie Staňková – kuchařka, Marie Čakrdová – školnice, pomocná síla v kuchyni

Rozřazení dětí do tříd a informace, ve které třídě se ráno budeme scházet, najdete 1. 9. na skříních ve vstupní chodbě do MŠ.

Zveme Vás též na informační schůzku pro rodiče, která se bude konat ve středu 7. 9. 2022 od 16 hodin ve třídě Kytiček.

Co bude dítě do školky potřebovat:

• do třídy pohodlné oblečení
  • v šatně náhradní oblečení na převlečení – spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky
  • tepláky/kalhoty na převlečení na ven
  • kelímek s pastou a zubním kartáčkem (ve třídě Kytiček po domluvě s učitelkami)
  • bačkory nazouvací, ne pantofle!!
  • starou zástěru nebo košili na výtvarné činnosti – nechat v šatně
  • pyžamo
  • pláštěnka, holínky v šatně

VŠE PODEPSANÉ!!!